• Hrazda na stenu DOOR-W2

  118,00 128,60  s DPH
  Hrazda štandardne kotvená nad dvere alebo stavebný preklad. Vďaka tomuto umiestneniu ponúka dostatočný priestor pre nohy alebo iné časti tela pri priestorovo náročnejších cvikoch. Táto hrazda nad dvere má dlhšie konzoly ako verzia DOOR-W1, a preto ponúka trochu viac priestoru pri cvičení, predovšetkým nad hrazdou. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda na stenu DOOR-W3

  103,00 113,60  s DPH
  Hrazda štandardne kotvená nad dvere alebo stavebný preklad. Vďaka tomuto umiestneniu ponúka dostatočný priestor pre nohy alebo iné časti tela pri priestorovo náročnejších cvikoch. Táto verzia má naklonené konzoly, a preto je ideálna do priestorov s nízkym stropom. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda na stenu PRO-W1

  208,00 217,90  s DPH
  Klasická hrazda na stenu s 2 dlhými konzolami, vďaka ktorým máte dostatok priestoru pre tréning väčšiny cvikov. Ak hľadáte podobnú hrazdu, ktorá je trochu kompaktnejšia, pozrite prosím: Hrazdu na stenu PRO-W2
 • Hrazda na stenu DOOR-W1

  108,00 118,60  s DPH
  Hrazda štandardne kotvená nad dvere alebo stavebný preklad. Vďaka tomuto umiestneniu ponúka dostatočný priestor pre nohy alebo iné časti tela pri priestorovo náročnejších cvikoch. Táto verzia má kratšie konzoly, a preto je ideálna do užších priestorov. Pre verziu s dlhšími konzolami, kliknite sem: DOOR-W2. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda na stenu PRO-W2

  198,00 207,90  s DPH
  Klasická nástenná hrazda s 2 konzolami kompaktných rozmerov, ktoré ponúkajú ideálny kompromis medzi dostatkom priestoru na cvičenie a veľkosťou hrazdy. V prípade záujmu o hrazdu ďalej od steny, pozrite prosím: Hrazdu na stenu PRO-W1
 • Hrazda na stenu DOOR-L2

  98,00 107,30  s DPH
  Hrazda v L-kovom prevedení - štandardne kotvená nad dvere alebo stavebný preklad. Vďaka tomuto umiestneniu ponúka dostatočný priestor pre nohy alebo iné časti tela pri priestorovo náročnejších cvikoch. Táto verzia má jednu konzolu, ktorá je dlhšia ako pri hrazde DOOR-L1 a preto ponúka trochu viac priestoru na cvičenie. Opačný koniec hrazdy sa montuje do steny zboku. V prípade záujmu o variant s 2 konzolami alebo inými rozmermi, pozrite prosím nadradenú stránku: hrazdy na stenu. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda na stenu DOOR-L1

  90,00 99,30  s DPH
  Hrazda v L-kovom prevedení - štandardne kotvená nad dvere alebo stavebný preklad. Vďaka tomuto umiestneniu ponúka dostatočný priestor pre nohy alebo iné časti tela pri priestorovo náročnejších cvikoch. Táto verzia má jednu krátku konzolu, a preto je ideálna do užších priestorov. Opačný koniec hrazdy sa montuje do steny zboku. V prípade záujmu o variant s 2 konzolami alebo inými rozmermi, pozrite prosím nadradenú stránku: hrazdy na stenu. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda na stenu PRO-L1

  162,00 170,90  s DPH
  Kombinácia klasickej nástennej a rohovej hrazdy. Jedna strana hrazdy je ukotvená pomocou bezpečnej konzoly, opačný koniec sa montuje na stenu zboku. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda na stenu DOOR-L3

  87,00 96,30  s DPH
  Hrazda v L-kovom prevedení – štandardne kotvená nad dvere alebo stavebný preklad. Vďaka tomuto umiestneniu ponúka dostatočný priestor pre nohy alebo iné časti tela pri priestorovo náročnejších cvikoch. Táto verzia má jednu konzolu, ktorá je naklonená, a preto je ideálna do priestorov s nízkym stropom. Opačný koniec hrazdy sa montuje do steny zboku. V prípade záujmu o variant s 2 konzolami alebo inými rozmermi, pozrite prosím nadradenú stránku: hrazdy na stenu. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda na stenu PRO-L2

  155,00 163,90  s DPH
  Hrazda na stenu určená do rohu - ide o variant s jednou kompaktnou konzolou, ktorá poskytuje kompromis medzi dostatkom priestoru na cvičenie a veľkosťou hrazdy. Druhá strana tyče na cvičenie sa montuje na bočnú stenu. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
Go to Top