• Hrazda medzi steny HALL-W1

  79,00 85,90  s DPH
  Hrazda medzi steny, ktorú je vďaka šikovným kĺbom možné namontovať nielen na 2 protiľahlé steny, ale aj do rohu alebo medzi iné stavebné prvky. Tyčka hrazdy je pri tejto verzii ukotvená napevno. Ak hľadáte riešenie, pri ktorom môžete tyčku hrazdy dať jednoducho dole (bez náradia), tak pozrite prosím hrazdu: HALL-R1. Prosím vyberte parametre hrazdy. - Pre výber správnej dĺžky prosím pozrite sekciu rozmery hrazdy alebo informácie na stránke: Hrazdy medzi steny. - Ak potrebujete pomoc s výberom priemeru, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda medzi steny HALL-R1

  95,00 131,70  s DPH
  Hrazda medzi steny, ktorú je vďaka šikovným kĺbom možné namontovať nielen na 2 protiľahlé steny, ale aj do rohu alebo medzi iné stavebné prvky. Táto verzia hrazdy umožňuje tyčku dať rýchlo a jednoducho dole - bez použitia náradia. Tyč je primontovaná pomocou plastovej skrutky. Ak máte záujem o riešenie napevno, pri ktorom je tyčka primontovaná klasickými skrutkami, pozrite hrazdu: HALL-W1. Prosím vyberte parametre hrazdy. - Pre výber správnej dĺžky prosím pozrite sekciu rozmery hrazdy alebo informácie na stránke: Hrazdy medzi steny. - Ak potrebujete pomoc s výberom priemeru, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda do rohu CORNER-W1

  109,00 116,90  s DPH
  Jedinečná rohová hrazda, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie. Ponúka dostatočný priestor pre cvičenie a zároveň v miestnosti neprekáža. Práve naopak, vyplní nevyužitý roh a navyše vyzerá fantasticky. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda na stenu PRO-L1

  172,00 180,90  s DPH
  Kombinácia klasickej nástennej a rohovej hrazdy. Jedna strana hrazdy je ukotvená pomocou bezpečnej konzoly, opačný koniec sa montuje na stenu zboku. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.
 • Hrazda na stenu PRO-L2

  165,00 173,90  s DPH
  Hrazda na stenu určená do rohu - ide o variant s jednou kompaktnou konzolou, ktorá poskytuje kompromis medzi dostatkom priestoru na cvičenie a veľkosťou hrazdy. Druhá strana tyče na cvičenie sa montuje na bočnú stenu. Prosím vyberte parametre hrazdy. Ak potrebujete pomoc s výberom, pozrite si nášho sprievodcu pre výber ideálnej hrazdy. Cenu ovplyvňuje dĺžka hrazdy a výber kotviaceho materiálu.

Title

Go to Top