• Drevené paralety

  59,00 65,00  s DPH
  Veľmi pevné a detailne prepracované malé bradlá vyrobené zo solídneho bukového madla a masívnej brezovej preglejky. Vďaka svojim kompaktný rozmerom sú ideálne pre tréning stojky a mnohých ďalších cvikov (ako napr. kľuky, L-sit). Paralelný úchop odbremení Vaše zápästia a pomôže získať kontrolu pri stojke. Výborným doplnkom sú pevne nalepené podložky z kvalitnej EPDM gumy, ktoré chránia nielen podlahu, ale aj Vaše zdravie. Vďaka gume totiž môžete bez obáv cvičiť aj na klzkej podlahe.
 • Multifunkčné bradielka

  159,00  s DPH
  Multifunkčné bradielka vyvinuté v spolupráci so Zlatoš Family. Okrem bežných rovných rúčok (madiel) sa na paraletkách nachádzajú aj našikmené madlá a špeciálne drevené madielka.
 • Paralety STEEL

  82,00  s DPH
  Paralety sú vyrobené z pevných oceľových profilov a ošetrené krásnou a nešmykľavou práškovou farbou. Vďaka nadštandardnej precíznosti pri výrobnom procese sa môžu pochváliť výbornou stabilitou - spodné časti bradielok sú po zváraní dodatočne rovnané na lise, čo eliminuje zbytočné hojdanie pri cvičení. Paralety majú ideálne rozmery, vďaka čomu sú vhodné pre začiatočníkov, aj pokročilých.
 • Zľava!
  Vypredané

  Bradlá DIP-H1

  99,00 199,00  s DPH
  Prenosné bradlá na cvičenie vyrobené zo silných oceľových profilov. Sú dostatočné veľké, ale zároveň kompaktné - po zasunutí do seba ich môžete pohodlne odložiť. Výborným doplnkom sú drevené tehličky, na ktorých je nalepená kvalitná EPDM guma. Tie chránia podlahu a zabezpečujú plnú funkčnosť bradiel aj pri cvičení na klzkom povrchu.
Go to Top